Odsłony: 49651

Kazia poznałem w roku 2006 na szkoleniu prowadzonym przeze mnie. Już wtedy był doświadczonym terapeutą, pracującym równie sprawnie twardymi technikami chiropraktycznymi jak i metodami miękkotkankowymi.
Nie wiem co dał Mu mój kurs, wiem natomiast co mi dało spotkanie z Nim - poznałem typ terapeuty instynktownego, rzec by się chciało- gościa, na którego widok choroby same uciekają z pacjenta.

Po prostu Talent.

Lekarz medycyny Radosław Skłodowski - specjalista ortopeda traumatolog

 

 


Odsłony: 47334

Jestem z zawodu lekarzem i od lat korzystam z usług Państwa Mytników. Jeśli ktoś szuka rehabilitanta z dużą wiedzą medyczną, doświadczeniem a przy tym empatycznego, szczerze polecam Centrum Terapii Kręgosłupa „Mytnik”

Lekarz medycyny Dawid Major

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 47197

Kazimierza znam od 2008 roku. Miałem wielokrotnie możliwość poznania jego kwalifikacji i doskonałego doświadczenia terapeutycznego. Moja opinia wydaje mi się ugruntowana ponieważ jest wyrobiona na podstawie wielokrotnych obserwacji dokonanych przeze mnie jako pacjenta, jak również jako lekarza przez okres wielu lat. Efekt był powtarzalny i zawsze podobny. Masaż leczniczy i terapia manualna wykonywane pana Kazimierza pomogły mi wiele razy w znacznym zmniejszeniu lub okresowym pozbyciu się dolegliwości stawów i kręgosłupa, do których mam skłonność dziedziczną oraz do których przyczynia się w niemałym stopniu rodzaj wykonywanej przeze mnie pracy oraz styl życia (np. codzienne długotrwale siedzenie za kierownicą samochodu czy napięcia mięśni związane ze stresem). Miałem do czynienia z chiropraktykami zarówno w Polsce jak i za granicą i mogę powiedzieć, że rzetelna praca pana Kazimierza (bez najmniejszego śladu ”bylejakości” czy lenistwa) gwarantuje rzadko spotykaną gdzie indziej wysoką skuteczność terapeutyczną. Do tego potrzebna jest wiedza, lata doświadczenia, zaangażowanie i umiejętna diagnostyka, w przypadku pana Kazimierza niemal intuicyjna. Oprócz tego jest on, moim zdaniem, miłym człowiekiem, z którym można naturalnie porozmawiać. Po prostu: normalny, “równy gość”. Nigdy nie zauważyłem u niego jakiegoś ryzykownego czy niestosownego zachowania jako terapeuty. To świadczy o profesjonalnym podejściu do pacjenta. On po prostu wie co robi i robi to dobrze!!! Dlatego mogę gorąco polecić Kazimierza Mytnika jako znakomitego i doświadczonego chiropraktyka.

dr.n.med. Radosław Krakowski - specjalista chirurg dziecięcy