Kwalifikacje Jolanta Ciesielska

Odsłony: 3239

Jolanta Ciesielska  - Technik Masażysta 

Pracuje i posługuje się terapią opartą na faktach. Wybiera techniki i metody oparte na rehabilitacji medycznej. Wiedzę ugruntowała  z dziedziny masażu leczniczego i terapii manualnej. Cechuje się niespożytym entuzjazmem oraz ambitnym dążeniem do wyznaczonych celów. Swoją pracę w której wykorzystuje nowoczesne metody terapii opiera na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Wieloletnia praktyka, oraz wiedza akademicka uczyniła z niej skuteczną terapeutkę. Posiada dar nawiązywania  kontaktu z ludźmi młodymi, jak również z osobami starszymi.  Cechuje ją odpowiedzialność co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort w terapii.

 

Kwalifikacje o doświadczenie zawodowe w skrócie:

Tytuł Technika, uzyskała w okręgowej komisji egzaminacyjnej w Gdańsku. Zawodu masażysty uczyła się w Policealnym Studium Masażu w Bydgoszczy. Ukończyła dodatkowe szkolenia niemieckiej metody Dorna z zakresu terapii kręgosłupa, oraz masaże wg. Breussa i mytnikconcept. Dzięki dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej prowadzi własną praktykę terapeutyczną.

Praktyka w placówkach medycznych:

-  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Barcinie (Pracownia fizjoterapii , gabinet ćw. metodą Vojty , masaż dzieci)

-  10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Bydgoszczy

   (oddziały - Klinika Rehabilitacji, Klinika Paraplegii Pourazowej, Oddział Wczesnej Rehabilitacji Neurologicznej)

-  CWZS ''ZAWISZA'' Centrum Odnowy Biologicznej w Bydgoszczy